Kontakt

Vi vill alltid ge dig som kund bästa service. Här hittar du kontaktuppgifter till våra säljansvariga inom Häfla Bruks tre försäljningsområden: bygg- och fastighetsprodukter, plåtbearbetning och laserskärning, samt legovarmförzinkning. Hittar du inte det du söker? Välkommen att kontakta vår växel på 0151-52 40 00.

Johnny Carlsson

Johnny Carlsson

Säljare - västra Sverige, Postnr.omr. 40-47, 50-54

Tele: 0151-52 40 39
Mobil: 0734-42 50 21
E-post: johnny.carlsson@hafla.se

Rosel Erichsen

Rosel Erichsen

Säljare - Norrland, Postnr.omr. 77-98

Tele: 0151-52 40 11
Mobil: 0734-42 50 11
E-post: Rosel.Erichsen@hafla.se

Magnus Östlund

Magnus Östlund

Säljare - Södra och östra Sverige, Postnr.omr. 20-39, 55-57, 62

Tele: 0151-52 40 01
Mobil: 0734-42 50 01
E-post: magnus.ostlund@hafla.se

Tomas Landö

Tomas Landö

Säljare - Dalsland, Värmland, Närke, Östergötland, Sörmland, Postnr.omr. 58-61, 63-71

Tele: 0151-52 40 26
Mobil: 0734-42 50 26
E-post: Tomas.Lando@hafla.se

Niklas Petersson

Niklas Petersson

Säljare - Mellansverige, Postnr.omr. 20-39, 40-47, 50-57, 62

Mobil: 0734-42 50 03
E-post: niklas.petersson@hafla.se

Emma Steen

Emma Steen

Säljare - Mellansverige, Postnr.omr. 10-19, 72-76

Mobil: 0734-42 50 49
E-post: emma.steen@hafla.se

Stefan Jansson

Stefan Jansson

Säljare

Tele: 0151-52 40 38
Mobil: 0734-42 50 39
E-post: stefan.jansson@hafla.se

Nicklas Hietala

Nicklas Hietala

Säljare

Mobil: 0734-42 50 54
E-post: nicklas.hietala@hafla.se

Emil Törnvall

Emil Törnvall

Säljare

Mobil: 0734-42 50 34
E-post: emil.tornvall@hafla.se

Hitta till Häfla Bruks AB

Använd ctrl + rulla för att zooma kartan

KartdataKartdata ©2020 Google
Kartdata ©2020 Google
Kartdata
Kartdata ©2020 Google

Adress och telefon

Post- och besöksadress

Häfla Bruks AB
Grenadjärtorpsvägen 6
612 72 REJMYRE


Tel växel: 0151-52 40 00
E-post: info@hafla.se


Order

E-post: ordermail@hafla.se

Anbudsförfrågan

E-post: forfragan@hafla.se

Kontaktformulär

Information

Vänligen fyll i formuläret om ni har en förfrågan till oss.